Sql Kodları ANA SAYFA    İLETİŞİM    HAKKIMIZDA 

HAKKIMIZDA...

Veritabanı uygulamalarının ayrılmaz bir parçasıdır SQL kodlamaları... Ancak kimi zaman SQL kodu yazarken "Acaba bu işi yapan kod nedir?" veya "Şu kodun kullanımı nasıl?" gibilerinden soruları çok sorarız. SQL kodlama geniş bir dünya olduğu için çoğu kodu aklımızda tutmak zordur. Kimi zaman bizim de SQL kodu yazarken farklı sitelerden kodların kullanımı konusunda faydalandığımız oluyor. Ancak buradaki en büyük sıkıntı kodların farklı sitelerde olması ve Türkçe kayanağın oldukça az olması...

İşte bu noktada oturup düşündük ve SQL kod kullananların başvurabileceği Türkçe içerikli bir site yapalım dedik. Hem başkaları faydalansın hem de bizim de ihtiyacımız olduğunda faydalanabileceğimiz bir kaynak olsun istedik.

Umarım işinize yarar bir iş yapmışızdır.

www.sqlkodlari.com Ekibi

 

 


www.sqlkodlari.com - 2014
Telif hakları uyarısı: Sitedeki bilgiler izinsiz KOPYALANABİLİR. Çünkü bu bilgiler bilgisayar standartlarındandır ve bizim bulup ürettiğimiz şeyler değildir. Başka sitelerde de burada anlatılan açıklamalara rastlayabilirsiniz. Ancak ricamız buradan faydalı bir şeyler öğreniyorsanız, o zaman siteyi tavsiye edin ki başkaları da öğrensin.